02
surgical-light
Operating Table
medical-pendant

RRETH NESH

WANYU

 • about us
 • about us
 • about us
 • about us
 • about us

WANYU

PREZANTIMI

Shanghai Wanyu Medical Equipment Co, Ltd është e angazhuar kryesisht në shitjen e pajisjeve mjekësore, duke u përqëndruar në tregtimin e pajisjeve të dhomës së operacionit, duke përfshirë dritat operative, tavolinat e operimit dhe varëset mjekësore. E gjithë linja e produkteve shitet në të gjithë botën, dhe ne kemi partnerë ekskluzivë të agjencisë në shumë vende në Evropë dhe Amerikë.

 • -
  Themeluar në 2004
 • -
  16 vjet përvojë
 • -+
  Më shumë se 60 produkte
 • -+
  Furnizuesi i arit: 13

produktet

Risi

 • LEDD500/700 Ceiling LED Double Head Hospital Medical Light with CE Certificates

  LEDD500 / 700 LE Tavan ...

  Hyrje LEDD500 / 700 i referohet dritës mjekësore spitalore me kupolë të dyfishtë. Shtëpia e dritës mjekësore në spital është bërë nga aliazh alumini me një pllakë të trashë alumini brenda, e cila është shumë e dobishme për shpërndarjen e nxehtësisë. Llamba është një llambë OSRAM, e verdhë dhe e bardhë. Ekrani LCD me prekje mund të rregullojë ndriçimin, temperaturën e ngjyrës dhe CRI, të gjitha janë të rregullueshme në dhjetë nivele. Krahu rrotullues miraton një krah të lehtë alumini për pozicionimin e saktë. Ekzistojnë tre mundësi për krahët e pranverës, ...

 • LEDD620620 Ceiling LED Dual Dome Medical Operating Light with Wall Control

  LEDD620620 LED tavan ...

  Hyrje LEDD620 / 620 i referohet dritës së funksionimit mjekësor të montuar në tavan me kupola të dyfishta. Produkt i ri, i cili është azhurnuar në bazë të produktit origjinal. Shell aliazh alumini, struktura e brendshme e azhurnuar, efekt më i mirë i shpërndarjes së nxehtësisë. 7 module llambash, gjithsej 72 llamba, dy ngjyra të verdha dhe të bardha, llamba OSRAM me cilësi të lartë, temperaturë ngjyre të rregullueshme 3500-5000K, CRI më e lartë se 90, ndriçimi mund të arrijë në 150,000 Lux. Paneli i funksionimit është ekran LCD me prekje, ndriçim, ngjyrë ...

 • LEDD730740 Ceiling LED Dual Head Medical Surgical Light with high lightning Intensity

  LEDD730740 LED tavan ...

  Hyrje LEDD730740 i referohet dritës kirurgjikale mjekësore të tipit petal të dyfishtë. Për sallën e operimit me kuti pastruese, lloji i petalit mund të shmangë bllokimin e rrjedhave të ajrit dhe zvogëlon ndjeshëm zonat e trazimit në rrjedhën e ajrit laminar. Drita kirurgjikale mjekësore e dyfishtë LEDD730740 siguron ndriçimin maksimal prej 150,000lux dhe temperaturën maksimale të ngjyrës 5000K dhe maksimumin CRI prej 95. Të gjithë parametrat rregullohen në dhjetë nivele në panelin e kontrollit të ekranit LCD. Doreza është bërë nga materiale të reja, rezistencë ...

 • LEDD500/700C+M Ceiling LED Double Dome Operating Room Light with Video-Camera

  Tavan LEDD500 / 700C + M ...

  Hyrje LEDD500700C + M i referohet dritës LED të dhomës së funksionimit me kupolë të dyfishtë. Sistemi i integruar i kamerës dhe monitori i varur i jashtëm mund të përdoren për qëllime trajnimi. Mundëson monitorimin dhe regjistrimin e operacioneve. Aplikoni në to kirurgji abdominale / të përgjithshme ■ gjinekologji surgery kirurgji zemre / vaskulare / torakale ■ neurokirurgji ■ ortopedi ■ traumatologji / urgjencë OSE ■ urologji / TURP ■ ent / oftalmologji ■ endoskopi Angiografia Karakteristikë 1. Sistemi i kamerës Kamera e integruar, nuk ka nevojë të varet me nje set tjeter ...

LAJME

Së pari Shërbimi